Naprawy powypadkowe, blacharstwo, lakiernictwo, mechanika samochodowa, auto części, toczenie tarcz hamulcowych, geometria samochodowa, diagnostyka komputerowa, przeglądy, holowanie, renowacja aut, naprawa motocykli, wymiana oleju, Opel, Volkswagen, Audi, Seat, Renault, Mercedes, Kia, Hyundai, Peugeot, Ford, Volvo, zachodnie, japońskie, amerykańskie i inne, Otwock, Garwolin, Celestynów, Wola Ducka, Józefów, Sulejówek, Kołbiel

DNA Program

logo_dna11DNA Program to forma zabezpieczenia i identyfikacji mienia zarówno tego ruchomego jak i nieruchomego, używając do tego celu indywidualnych mikrocząsteczek technologii DataDotDNA tworzących na mieniu swoisty „kod genetyczny”, który skutecznie zniechęca złodziei.

.

Wcześniej patent ten był wykorzystywany dla potrzeb służb specjalnych amerykańskich oraz innych rozwiniętych krajów. Nie dziwi więc fakt, że obecnie skutecznie służy do prewencji jak i zabezpieczenia wartościowego mienia w Europie w tym także w Polsce. Produkty DataDotDNA są dystrybuowane w 28 krajach.

.

Kluczem do sukcesu poprawy bezpieczeństwa na skalę kraju, danej gminy, branży czy przedsiębiorstwa znacznie obniżającym liczbę kradzieży mienia, używania czy wprowadzania na rynek artykułów podrobionych, nieautoryzowanych podmian w warsztatach czy serwisach, jest powszechne wdrożenie i realizacja Programu DNA.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GfWdEocJfdk

 

https://www.youtube.com/watch?v=5eRitRCRet8

 

https://www.youtube.com/watch?v=6aZGc6v7AK4

 

.